Witamy na stronie naszej hodowli dalmatyńczyków. Choć w naszym przypadku, hodowla to nie jest do końca trafne określenie. Dla nas PIES = ŻYCIE.

Jesteśmy małą DALMATYŃCZYKOWĄ rodziną. Mieszkają z nami Yoko, Stefi, Lili oraz Seba. Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce pod przydomkiem AMORE PER DALMATI FCI / 5074/A, 916/15 w oddziale BIAŁYSTOK.
 

W 2012 roku jako pierwsza pojawiła się w moim życiu i domu Yoko z hodowli Biało- Czarni – XENA BIAŁO-CZARNI. Yokunia całkowicie skradła moje serce i przewartościowała całe życie.
 

Yoko zaraziła nas nową pasją odnosząc liczne sukcesy na wystawach w Polsce oraz innych krajach Europy. Dzięki niej poznaliśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, nabyliśmy nowe doświadczenia i wiedzę oraz przeżyliśmy i nadal przeżywamy wiele chwil radości i szczęścia. W 2017 roku powołaliśmy na świat nasz pierwszy miot ‘’A’’, z którego w hodowli została Stefania i Seba, powiększając naszą dalmatyńczykową rodzinę.
 

W roku 2020 przyszedł na świat nasz drugi miot ‘’M’’ z fenomenalnego polsko- australijskiego skojarzenia. Przez bardzo długi czas szukałam odpowiedniego i idealnego samca pasującego do Stefani, mają na uwadze uzyskanie najwyższej jakości szczenięta. Żaden z samców w Europie nie spełniał w stu procentach naszych oczekiwań. Celem priorytetowym było dla nas sprowadzenie nowej krwi i doskonałej jakości genów do naszej hodowli a tym samym do Europy. Po roku poszukiwań znaleźliśmy odpowiedniego samca w Australii PACEAWAY ZABALLERO. Doskonała linia z 50-cio letnią tradycją mocno wyselekcjonowanych przedstawicieli rasy o wspaniałych temperamentach, pięknym eksterierze, fenomenalnym ruchu i dobrym zdrowiu. To była najlepsza decyzja w naszej hodowli czego potwierdzeniem są wspaniałej jakości szczenięta jakie urodziły się w naszej hodowli. Spośród szczeniąt z miotu ‘’M’’ wybraliśmy wspaniałą suczkę LILI która pozostała w rodzinie. Lili jest suczką o cudownym temperamencie, pięknej budowie ciała w bardzo dużym stopniu w typie  australijskim ( sportowy szczupły typ budowy z mocną kością ) i obłędnym ruchu.  Prezentując ją na ringach w całej Europie widać jej inność w stosunku do typowych europejskich przedstawicieli rasy. Dla nas jej inność = DOSKONAŁOŚĆ. W 2022 roku postanowiliśmy powtórzyć wcześniejsze skojarzenie i po raz trzeci powołaliśmy szczenięta z miotu ‘’O’’. Podobnie jak miot ‘’M’’ Stefania i Balle obdarowali nas wspaniałymi, zdrowymi i silnymi szczeniętami. Co utwierdziło nas o słuszności decyzji.
 

Nasze psy są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, kochamy je nade wszystko. Żyją  z nami w domu, śpiąc w naszych łóżkach, odpoczywając na naszych kanapach,
jeżdżąc z nami na wakacje i nieodłącznie wpisując się we wszystko co niesie każdy
kolejny dzień wspólnego życia. Na co dzień żyjemy bardzo aktywnie, tak aby nasze psy
były szczęśliwe.

 

A szczęśliwe PSY to szczęśliwi MY.

Certyfikaty

Puszcza Białowieska

Kontakt

Zobacz Galerię

Hodowla Amore Per Dalmati (FCI)

© 2020 by MrVisual

Autorzy zdjęć:      Weronika Karasiewicz      -    Martyna Ożóg      -     Małgorzata Reluga     -     Dorian Buksa       -     Zimfoto Igor Zaytsev      -     Monika Stachura Przewęda      -     Maugo Chervi